Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

ECOTER

Asortyment tej kategorii przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Oferta Aloe Beauty na tej podstronie zawiera bowiem produkty ECOTER, stanowiące obowiązkowe wyposażenie placówek z branży beauty. Można tu zamówić duże ilości jednorazowych ręczników fryzjerskich, celulozowych podkładów kosmetycznych, patyczków higienicznych i nie tylko. Dodatkowo polecamy płatki bawełniane i separatory do palców.

Dostępne w tej kategorii Aloe Beauty artykuły ECOTER wykonywane są ze starannie dobranych tworzyw, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadania w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Są wytrzymałe, wygodne w użyciu, a przy tym dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat praktycznych produktów ECOTER i składania zamówień w hurtowni internetowej Aloe Beauty. Jesteśmy pewni, że prezentowane w tej kategorii wysokiej jakości artykuły do salonów fryzjerskich i kosmetycznych spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry