Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Wyposażenie do gabinetów kosmetycznych

Żaden fachowiec nie może się obyć bez profesjonalnego ekwipunku. Specjaliści z zakresu kosmetologii czy medycyny estetycznej mają go całkiem sporo: w swojej codziennej działalności używają bardzo wielu przyborów, preparatów i urządzeń. Aby skutecznie zorganizować sobie przestrzeń pracy i zabezpieczyć narzędzia przed uszkodzeniem, warto przyjrzeć się naszej ofercie dla gabinetów.

W tej kategorii znajdziesz między innymi wielopoziomowe kuferki w różnych kolorach, które po rozłożeniu mogą utworzyć całe stanowisko do makijażu, ze statywem, lustrem i oświetleniem. Kuferki wyposażone są w szuflady o różnych rozmiarach, dzięki którym każdy kosmetyk ma swoje miejsce. Te przenośne skrzyneczki są nieocenioną pomocą w pracy każdej wizażystki, która często przemieszcza się na spotkania z klientami. Podobną funkcję pełnią szafki i pomocniki – te jednak sprawdzą się bardziej na miejscu.

Nasze wyposażenie obejmuje także większe meble i urządzenia przeznaczone dla gabinetów: fotele kosmetyczne, stoły do masażu, lampy ze statywem, autoklawy i wiele innych narzędzi.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-36 z 66 pozycji

Aktywne filtry