Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Mydła i peelingi do dłoni

Dbanie o czystość oraz estetyczny wygląd skóry rąk wymaga stosowania odpowiednio dobranych preparatów. W tym celu dobrze sprawdzą się mydła i peelingi do dłoni, które można znaleźć w tej kategorii hurtowni kosmetycznej Aloe Beauty. Tego rodzaju produkty występują w naszej ofercie w kilku zachwycających wariantach zapachowych, dzięki czemu można bez trudu dobrać preparat do indywidualnych preferencji. Wzbogacone są specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi, dzięki którym nie tylko myją, ale też pielęgnują skórę.

Mydła w płynie sprzedawane są w buteleczkach z praktyczną pompką umożliwiającą wygodne dozowanie optymalnej ilości płynu. Peelingi z kolei dostępne są w tubkach lub słoiczkach o zróżnicowanej pojemności, a ich działanie sprzyja usuwaniu martwych komórek naskórka. Wybrane preparaty przeznaczone są nie tylko do dłoni, ale także można je stosować do stóp oraz całego ciała. Wybierz więc odpowiedni kosmetyk z tej kategorii hurtowni Aloe Beauty i używaj go zgodnie z Twoimi preferencjami.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry