Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Akcesoria

Prezentowane w tej kategorii produkty to niezbędne wyposażenie w każdym salonie kosmetycznym, ale sprawdzą się również do użytku w domu. Zobacz więc, jakie akcesoria posiadamy w sprzedaży i wybierz artykuły, dzięki którym dłonie zyskają estetyczny i zadbany wygląd. Nasza oferta obejmuje wiele praktycznych dodatków jednorazowych, takich jak chusteczki kosmetyczne, szpatułki do wosku, patyczki do skórek, rękawiczki nitrylowe i nie tylko. Do tego można tu nabyć tuniki kosmetyczne i opaski, myjki włókninowe do ciała i inne artykuły przydatne przy różnorodnych zabiegach dla urody.

Wiele produktów z tej kategorii dostępnych jest w praktycznych opakowaniach zbiorczych, dzięki czemu ich zakup jest też korzystnym cenowo rozwiązaniem. Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów naszego asortymentu i składania zamówień na akcesoria do dłoni i innych partii ciała. Proponowane przez nas dodatki i elementy wyposażenia doskonale sprawdzą się w rozmaitych salonach i innych miejscach świadczących profesjonalne usługi z zakresu kosmetyki.

Jest 165 produktów.

Pokazano 1-36 z 165 pozycji

Aktywne filtry

Czepek włókninowy 100szt.
  • Tylko online

Czepek włókninowy 100szt.

Cena 40,96 zł
CZEPKI WŁÓKNINOWE  Jednorazowy czepek ochronny z białej, delikatnej i przewiewnej włókniny. Zabezpiecza włosy przed przedostaniem się na zewnątrz,...
Klapki włókninowe 10par
  • Tylko online

Klapki włókninowe 10par

Cena 19,97 zł
Włókninowe pantofle kosmetyczne stosowane w kosmetyce i gabinetach masażu. Wykonane z gładkiej i białej włókniny. Praktyczne i wygodne....