Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Zestawy kosmetyków

W ciągu roku istnieje wiele okazji, by obdarować najbliższą osobę, ale też nie wolno zapominać o sobie. Czasami miło jest zrobić prezent sobie osobiście. Nasze zestawy kosmetyków dostępne tylko na Aloe-Beauty.pl stworzone zostały na podstawie ulubionych produktów naszych Klientów z uwzględnieniem potrzeb ich skóry. Spora część Klientów decyduje się na zakup takiego zbioru kosmetyków, które świetnie sprawdzają się do wykonywania zabiegów kosmetycznych w domu. Ponadto przygotowane przez nas zestawy kosmetyków sprawdzą się jako startowe sety w małych gabinetach beauty.

Naszą propozycję kosmetyków warto dodatkowo uzupełnić o dostępne na stronie internetowej instrukcje, które już wkrótce będą możliwe do zakupu w formie pliku PDF. Kosmetyki dostępne w formie gotowych setów to niepowtarzalna forma produktu, która różni nas od konkurencyjnych firm. Zestaw jest wyposażony w akcesoria, które umożliwiają prawidłową aplikację kosmetyków. Zaliczamy do nich między innymi pędzle czy szkiełka do nakładania kwasów, których nie wolno aplikować w inny sposób, bowiem może dojść do poważnego poparzenia skóry i zakażenia preparatu. By ułatwić wybór naszym klientom, wszystkie produkty na naszej stronie internetowej zostały dokładnie opisane i oznaczone.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-36 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Szpatuła drewniana 100 szt
  • Tylko online

Szpatuła drewniana 100szt

Cena 10,49 zł
Stosowana w kosmetyce do nakładania wosku. Wykonana z solidnego drewna, stabilna. Delikatna i lekka oraz higieniczna. Pakowana po 100 sztuk....
Szpatuła drewniana 10 szt.
  • Tylko online

Szpatuła drewniana 10szt

Cena 1,56 zł
Stosowana w kosmetyce do nakładania wosku. Wykonana z solidnego drewna, stabilna. Delikatna i lekka oraz higieniczna. Pakowana po 100 sztuk....