Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Eksfoliacja

Niektóre problemy skórne wymagają podjęcia bardziej radykalnych kroków. Trądzik, przebarwienia, nadmierna produkcja sebum i inne niedoskonałości to kwestie, z którymi warto zwrócić się do doświadczonego kosmetologa, zamiast eksperymentować na własną rękę. Takie gabinety wyposażone są w specyfiki przeznaczone dla tego rodzaju skór i oferują przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych w kontrolowanych warunkach.

Jednym z nich jest eksfoliacja kwasami, która ma za zadanie złuszczać martwy naskórek, aby przyspieszyć regenerację skóry, rozjaśnić jej koloryt oraz ułatwić wchłanianie składników aktywnych. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju kwasy – m.in. migdałowy, glikolowy, azelainowy czy ferulowy o różnych stężeniach. Dostępne są również mieszanki kwasów, a także preparaty do odpowiedniego oczyszczenia skóry przed zabiegiem oraz łagodzenia ewentualnych podrażnień po eksfoliacji.

Oferta przeznaczona jest dla gabinetów, w których pracują osoby przeszkolone do stosowania kwasów w zabiegach pielęgnacyjnych.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Kwas ferulowy 40% 30 ml 53315
  • Tylko online

Kwas ferulowy 40% 30 ml 53315

Cena 66,15 zł
Dla cery dojrzałej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności, szarej, zmęczonej, z przebarwieniami, z objawami trądziku pospolitego i bliznami...
Neutralizator 200g 137268
  • Tylko online

Neutralizator 200g 137268

Cena 28,35 zł
Przeznaczenie: Neutralizator, błyskawicznie zatrzymuje (neutralizuje) działanie kwasów, zapobiegając podrażnieniom, wykazuje działanie kojące...