Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Peelingi i toniki do twarzy

Chcesz nadać swojej cerze odświeżony, rześki wygląd? W takim razie wypróbuj peelingi ze sklepu Aloe-Beauty. Oferujemy fantastyczne specyfiki z bezpiecznym, ekologicznym składem, oparte na naturalnych surowcach. Przygotowaliśmy preparaty złuszczające, które zawierają drobinki lub enzymy, działają więc mechanicznie lub chemicznie, albo łączą te dwie metody.

Ogromną zaletą produktów dostępnych w Aloe-Beauty jest fakt, że większość z nich można stosować do skóry problematycznej – przesuszonej, nadwrażliwej, naczynkowej. Usuwają martwy naskórek, ale też nawilżają, łagodzą podrażnienia, odżywiają i nadają elastyczność. Po użyciu tego rodzaju specyfików cera jest zrelaksowana i świeża. Uzupełnieniem peelingów są toniki, które warto stosować przed i po zabiegu.

Oferowane w naszym sklepie kosmetyki działają w pełni profesjonalnie - delikatnie ale skutecznie. Przydadzą się w Twoim domowym salonie piękności jako stałe elementy pielęgnacyjnej rutyny. Zapraszamy do zakupu naturalnych specyfików - z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry