Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Rzęsy i Brwi

Oferujemy duży wybór rozmaitych akcesoriów kosmetycznych, w tym artykuły do zabiegów i stylizacji różnych obszarów. Wśród nich dostępne są produkty przeznaczone na rzęsy i brwi. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami asortymentu tej kategorii Aloe Beuaty.

Można tu znaleźć rozmaite produkty przeznaczone do stylizacji brwi - hennę proszkową i żelową w kilku wariantach kolorystycznych, dwustronne szpatułki, kosmetyczną wodę utlenioną oraz kilka modeli pęset do wyboru. Ponadto dostępne są kępki rzęs w różnych rozmiarach oraz produkty na pasku, a także zestawy z klejem oraz rozmaite akcesoria. W tej kategorii hurtowni internetowej Aloe Beauty znajdują się bowiem również płatki i szczoteczki. Polecamy także praktyczne rozwiązanie w postaci gotowych zestawów do farbowania zawierających niezbędne elementy, takie jak akcesoria oraz środki kosmetyczne.

Zróżnicowany wybór produktów do stylizacji umożliwia łatwy dobór artykułów do użytku w profesjonalnych gabinetach, a także w warunkach domowych.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Pęseta prosta
  • Tylko online

Pęseta prosta

Cena 26,24 zł
Profesjonalna pęseta do przedłużania rzęs firmy VETUS- prosta Pinceta stworzona specjalnie dla komfortu Twojej dłoni, niesłychanie lekka i bardzo...
Pierścionek do kleju
  • Tylko online

Pierścionek do kleju

Cena 1,58 zł
Plastikowy pierścionek do kleju o uniwersalnym rozmiarze. Ułatwia pracę przy aplikacji rzęs. Pierścionek do kleju rozmiar uniwersalny. Produkt...