Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

Witaj!

Skoro tu trafiłaś/eś oznacza to że poszukujesz wsparcia, a może wyposażenia dla twojego biznesu beauty.

Jeżeli planujesz otworzyć lub już działasz w Swoim gabinecie kosmetycznym to miejsce właśnie dla Ciebie.

Naszym klientom:

- pomagamy w otwarciu gabinetów kosmetycznych ze środków pozyskanych z dotacji , dofinansowań, znamy i posiadamy doświadczenie w tego typu początkach działalności.

- pomożemy i doradzimy podczas wyboru specjalistycznego sprzętu kosmetycznego tj: autoklaw, biurko do manicure, fotele/łóżka kosmetyczne, wirówki do osocza i wiele więcej..

- posiadamy stały kontakt i bazę polskich dostawców, gwarantujemy bardzo szeroką ofertę sprzętu najwyższej jakości z gwarancją do 24 miesięcy
Jeśli na naszej stronie nie znalazłeś konkretnie interesującego Cię produktu -> zapytaj nas o dostępność

- elastycznie wspieramy biznesy beauty pomagając nie tylko na starcie ale i w rozwoju już działającym gabinetom mobilnym i stacjonarnym

- przygotujemy i dostosujemy wszystkie niezbędne dokumenty wymagane podczas pisania biznesplanu oraz na kolejnych etapach pozyskiwania funduszy

- wszystkie przestawione przez nas dokumenty mają wysokie szansę na otrzymanie bardzo dużej ilości punktów na etapach weryfikacyjnych ponieważ są one przygotowane po indywidualnej konsultacji z klientem

- przedstawiamy niezbędne kosztorysy, oferty cenowe, oraz pisma zobowiązujące do nawiązania współpracy biznesowej ( wymagane na kolejnych etapach )

- naszym klientom oferujemy wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne oparte o naturalne składniki, niezbędne artykuły jednorazowe oraz akcesoria i wiele więcej w atrakcyjnych cenach hurtowych

- Dlaczego my ? ponieważ już od pierwszego kontaktu stawiamy Twoją potrzebę na pierwszym miejscu. Nasi eksperci są tu po to by stworzyć dla Ciebie ofertę na miarę Twoich marzeń i możliwości.

- do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, cechuje nas terminowość, która podczas rozliczeń z urzędem jest dodatkowych autem i zapewnia spokojny przebieg realizacji planu.

- oferujemy cenniki hurtowe à Zapytaj nas

- szybką realizację zamówień

- darmową dostawę kurierem lub do paczkomatu

- zamówienia na wyposażenie realizujemy kurierem gabarytowym na palecie lub półpalecie w zależności od wielkości zamówienia.

 

 

 

 

 

 

Jak rozpocząć ?:

Po pierwsze i najważniejsze skontaktuj się z nami w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób:

- telefonicznie pod numerem 793-375-012

- mailowo pod adresem kontakt@aloe-beauty.pl

- przez formularz kontaktowy ->tutaj

- poprzez wiadomość SMS na numer 793-375-012

W ciągu 24h nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania z nim również ustalisz niezbędne szczegóły.

Tak Krok po kroku możesz uzyskać dofinansowanie 

 

 

Jeżeli posiadasz wykształcenie, doświadczenie lub pasję w pracy nad pięknem zacznij już dziś prowadzić swój biznes beauty! 

Serdecznie zapraszamy 

Do usłyszenia !