Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies lub opuszczenie serwisu.

K&K INVEST to rodzinna polska firma, z wieloletnim doświadczeniem działająca w dziedzinie kosmetyki i doradztwa w branży beauty.

Inspirująca się naturalnymi i bezpiecznymi metodami leczenia chorób skóry. Duet założyli postanowił zebrać w jednym miejscu wiedzę i produkty sprawdzone i profesjonalne tylko z naturalnych składników wybierając jedynie te najskuteczniejsze.

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii, biotechnologi i kosmetyki

 K&K INVEST ściśle współpracuje z jednostkami naukowo- badawczymi dwóch polski czołowych producentów kosmetyków profesjonalnych.

 

                          

 

 

Efektem podejmowanych działań jest profesjonalna oferta starannie wyselekcjonowanych produktów pod problemy skórne, pielęgnację gabinetową i domową oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Wyróżniając się na tle konkurencji bliskie jest nam wsparcie każdego z naszych klientów. Mając na celu poprawę zdrowia skóry i wyglądu tak wielu ludzi zmagających się z problemami dermatologicznymi . Aktywnie wspieramy szkoły kształcące o profilu kosmetycznym, absolwentów kosmetyki, kosmetologii i kierunków pokrewnych. Jak również nowo powstające jak i już działające salony i gabinety kosmetyczne.

Oferujemy:

- kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy ciała dłoni i stóp

- wsparcie mentorskie i biznesowe

- wskazówki marketingowe

- gotową ofertę zabiegową na start jak i dla uatrakcyjnienia obecnej oferty.

 

Nasza Misja

Oferta produktów tylko wysokiej jakości sprawdzonych i lubianych nie tylko przez gabinety kosmetyczne ale i klientów detalicznych.

Poprawa jakości i zdrowia stanu skóry u kobiet i mężczyzn.

Leczenie chorób skóry naturalnymi metodami oraz prawidłową pielęgnacją.